Інтернет уже давно став життєвою необхідністю, адже він забезпечує комунікацію та доступ до інформації. Особливо важливим Інтернет є для юридичних осіб, оскільки наявність підключення до всесвітньої павутини у сучасному світі це не тільки зручність, але й плюс до іміджу компанії. Наявність Інтернету в офісі демонструє власника бізнесу як людину, яка стежить за новими технологіями та дбає про комфорт співробітників і корпоративних клієнтів. Якісний Інтернет забезпечує мінімальну затримку у випадку звернення до світових ресурсів, використання віддаленого робочого столу, спілкування з замовниками через Skype, месенджери та електронну пошту або корпоративні брейншторм для генерації нових ідей в Zoom.

1.Підключення до послуги Інтернет, юридичних осіб в Харківській та Полтавській області

Вартість встановлення Інтернету визначається після візиту на об’єкт інженера/майстра, який перевіряє можливість підключення і оцінює масштаб роботи.

Позиція прейскуранта Види робіт (послуг) Одиниця виміру Ціна без ПДВ, грн.
1.1 Тариф для бюджетних організацій 1 місяць 800
1.2 Тариф для комерційних організацій 1 місяць 900
1.3 Пакет до 300 Мбіт/сек 1 місяць Договірна
1.4 Пакет до 1000 Мбіт/сек 1 місяць Договірна

Вартість встановлення Інтернету визначається після візиту на об’єкт інженера, який перевіряє можливість підключення і оцінює масштаб роботи.

Якщо ви все ще у пошуках найбільш вигідного інтернету для бізнесу, не зволікайте й телефонуйте за номером нашого контакт центру.

Зробіть свій бізнес успішним разом з нами!

*Ціни за станом на 01.01.2021 рік