Світ технологій невпинно розвивається, інтернет – провайдер ISTEC також йде в ногу із часом. Тому ми завжди за впровадження новітніх систем.

З 2016 року для забезпечення своїх абонентів більш якісними послугами ми впровадили технологію PON (аббр. Від англ. Passive optical network, пасивна оптична мережа), що дозволило перевести якість обслуговування на більш високий рівень.
Почалося активне просування послуги «оптика в будинок» – підключення інтернету за технологією FTTB,  FTTH.

Почалося активне просування послуги «оптика в будинок» – підключення інтернету за технологією FTTB, FTTH.
FTTB (Fiber-To-The-Building) перекладається з англійської як «оптика до будинку» і означає використання оптичного кабелю замість мідних проводів.

Волокно в кожен будинок (англ.  Fiber to the home, FTTH) – термін, який використовується телекомунікаційними інтернет-провайдерами, для позначення широкосмугових телекомунікаційних систем, які базуються на проведенні волоконного каналу і його завершення на території кінцевого користувача шляхом установки термінального оптичного устаткування – ONT (ONU) (модем або абонентський термінал – пристрій на стороні абонента) для надання комплексу телекомунікаційних послуг, що включає:

  • високошвидкісний доступ в Інтернет;
  • послуги телевізійного прийому.

Основні переваги оптоволоконного Інтернет-зв’язку:

  • Оптичне волокно – це довговічний матеріал, що має дуже високий рівень пропускної спроможності. Саме ця характеристика відповідає за високу швидкість передачі даних;
  • Безпечна передача даних – використання оптоволокна дозволяє програмному забезпеченню миттєво виявити факт несанкціонованого доступу до даних мережі. Доступ сторонніх осіб до інформації практично неможливий
  • На відміну від передачі даних за технологією WI-FI, такі параметри як загадження ефіру та погодні умови, підключення за технологію оптичного волокна має незаперечні переваги.

Оскільки прокладання кабелю не має обмежень по довжині каналів, оптоволоконний Інтернет дозволяє здійснювати з’єднання навіть з територіально віддаленими об’єктами.

Зв’яжіться з нами, і ми з задоволенням проконсультуємо Вас і порекомендуємо оптимальний для Вас спосіб підключення.

Умови підключення:

ПРИВАТНИЙ СЕКТОР

Підключення нового абонента – від 999 грн

Зміна способу підключення з радіо інтернету на оптоволоконний інтернет – від 500 грн

БАГАТОКВАРТИРНІ БУДИНКИ

Підключення нового абонента – від 200 грн

Перепідключення або перехід абонентів від інших операторів – БЕЗКОШТОВНО

Потрібна консультація фахівця? Дзвоніть !
Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам!

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК