ISTEC SYSTEMS – ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕР

ЯКИЙ ПРАЦЮЄ З МАКСИМАЛЬНОЮ ВІДДАЧЕЮ, ВІН ТУРБУЄТЬСЯ ЗА ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ СВОЇХ КОРИСТУВАЧІВ

Сервіси для клієнтів

Публічна “біла” IP-адреса

Це унікальна IP-адреса, що закріплюється за абонентським номером та під якою пристрій бачать у глобальній мережі Інтернет.Послуга дозволяє отримати доступ до пристрою із зовнішньою статичною IP-адресою з будь-якої точки глобальної мережі.

Вартість 75 грн/міс

СМС- нагадування

СМС інформування – послуга, яка допоможе керувати станом рахунка та бути в курсі всіх подій компанії, надходить у випадку:
– аварії у мережі;
– поповнення балансу;
– закінчення коштів на рахунку (надходить за 2 дні до припинення надання послуги).

Вартість 1 грн/міс

Кредит довіри

У разі, якщо Ви забули або не встигли оплатити послугу вчасно, доступ до мережі Інтернет буде заблокований. Якщо це сталося – у Вас є можливість активувати послугу “Кредит довіри” зі свого Особистого Кабінету, та отримати послугу в кредит терміном на 3 доби за рахунок наступного поповнення.

Вартість 5 грн.

Заморожування балансу

Тимчасове призупинення доступу до мережі. Активувати послугу можна в особистому кабінеті користувача, раз на 30 днів та не довше, ніж на 180 днів. Абонентська плата за даний період знімається лише за користування статичною ІР-адресою та послугою SMS інформування, якщо вони у Вас активовані.

Допомога майстра

Виклик майстра на прохання абонента для огляду та консультації, або для виконання додаткових ремонтних робіт, в залежності від характеру проблеми сплачується у  розмірі 100 грн.